ComputerWoordenboek

Omdat ik vaak vragen zoals "Wat is een ..." of "Wat zijn ..." kreeg, heb ik een woordenboek met computertaal gemaakt. De onderstaande lijst bevat al meer dan 4800 termen, afkortingen, acroniemen, synoniemen en jargon uit de computerwereld met daarbij een korte beschrijving en/of vertaling. Als je er eentje niet kunt vinden, of als je meer uitleg wilt kun je dat op het forum aanvragen. De volledige lijst met termen kun je hier vinden.

Nieuw! Voeg dit woordenboek aan je eigen website toe!


100Base-X

Fast ethernet over glasvezels. 100Base-FX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 1300 nm, 100Base-SX werkt met 2 glasvezels met laserlicht van 850 nm, waardoor het goedkoper is maar minder ver komt en 100Base-BX werkt met maar 1 glasvezel
Synonym met: 100Base-FX, 100Base-SX, 100Base-BX
Zie ook: Fast ethernet, Glasvezel